Klubová výstava bez KV KCHaPB Konopiště 6.9.2014

Posuzovatel: Marta Růžičková

PSI:
 
třída štěňat
VN1, NEJLEPŠÍ ŠTĚNĚ - Amalfi Velvet Majesty CMKU/B/3417/14, 2.5.2014
(Scharkow's Chagajew x Bayana Mraja)
CH: Martina Kiriláková, Maj: Tereza Švédová
N2 - Aurelii Velvet Majesty CMKU/B/3420/14,02.05.2014
(Scharkow's Chagajew x Bayana Mraja)
CH: Martina Kiriláková, Maj:Zuzana Iltisová 
 
třída dorostu
ABS - Blisshound Seemann SE21455/2014,14.2.2014
(CH Ischyma Maxim x Rajka Majove Bohemia)
CH:Lena Lund, Maj:Kirsi Sander, D
VN1, NEJLEPŠÍ DOROST PES -  Ludolf Bistkupstwo CMKU/B/3377/13, 31.12.2013
(Rusich Baskak x Hanaczka Bistkupstwo)
CH: Vojtěch Zapletal, Maj:Tereza Švédová 
 
třída mladých
V1, CAJC, BOJ - Valer Majove Bohemia CMKU/B/3362/13, 2.9.2014
(Ch. Harmon Majove Bohemia x Ch. Marisa Majove Bohemia iz Belaja Svora)
CH: Marie Veselá, Maj: Karel Pileček
V2 - Abreu od Kníničské přehrady CMKU/B/3275/13, 30.4.2013
(Lynx winds from russia x Uršula Fi-It)
CH:Markéta Hudcová, Maj: Ingrid Šeďová
 
mezitřída
V1, CAC - Nathaniel z Bilmy CMKU/B/3304/13, 31.5.2013
(CH Mystical Dark Victor x CH Phaedra Mathilde)
CH: Marcela Pařízková, Maj: Anna Vargová,SK
 
třída otevřená
V1, CAC - Azart Lubimets Fortuny CMKU/B/3219/-12/11/13, 10.12.2011
(Ch.Kumir iz Razdolia x Kanis Maier Doblest Dusha Poley)
CH: Eremina E.V, Maj: Žaneta Pokorná 
 
ABS - Luke Skywalker z Bilmy CMKU/B  3009/11,17.2.2011
(CH Ischyma Maxim x CH Ajka z Murky)
CH: Marcela Pařízková, Maj: Kirsi Sander,D 
 
třída pracovní
V1, CAC - Alanoble en vert Amadeus  3.9.2010
(Koen Kirgiz Majove Bohemia x Ariadne Highland Heart)
CH: Eszter Plachi, Maj: Anna Vargová,SK
 
třída vítězů
V1, CAC - CH Qubotko Kalinow VDH/DWZB B 18104, 20.3.2010
(Teine Intrepid x Inuschka Kalinow)
CH:Robert und Silvia Kalinowski, Maj: Ute Dick,D
V2, r.CAC, NEJLEPŠÍ PES, BOB - Chadwik Lynn Silent Enigma CMKU/B/3027/11/13, 1.4.2011
(C.I.B. Zarathustra Nijinski Ballet x Ch. Eau De Toilette Silent Enigma)
CH: Marta Křapová, Maj: Marta Křapová
V3 - Casanova Balvert´s CMKU/B/3236/12, 18.8.2012
(Ch.Russkiy Azart Kristall Absolute x Ch.Estet Classic Basurmanka)
CH: Žaneta Pokorná, Maj: Žaneta Pokorná
 
třída čestná
V1, VÍTĚZ TŘÍDY ČESTNÉ - Ch.Russkiy Azart Kristall Absolute CMKU/B/3006/-11/10/12, 4.10.2010
(Ch.Russkiy Azart Dagon x Ch.Borscana Iselin)
CH:Maria Lazareva, Maj: Žaneta Pokorná 
 
 
FENY:
 
třída štěňat
VN1, NEJLEPŠÍ ŠTĚNĚ FENA - Ayra Velvet Majesty CMKU/B/3423/14, 2.5.2014
(Scharkow's Chagajew x Bayana Mraja)
CH:Martina Kiriláková, Maj: Martina Kiriláková
 
třída dorostu
N1 - Light My Fire Silent Enigma ČMKU/B/3388/14, 11.1.2014
(Ch. Chadwik Lynn Silent Enigma x Alessandra Demikát)
CH: Marta Křapová, Maj:Alice Křivánková 
 
třída mladých
 
V1, CAJC - Usia Majove Bohemia CMKU/B/3294/13, 10.5.2013
(Altai vom Tannichtgrund x Fina Majove Bohemia)
CH: Marie Veselá, Maj:Kateřina Lejsková  
V2 - Delicious Dream Matrioshka CMKU/B/3301/13, 12.5.2013
(CH Lynx Winds From Russia x Sofia Fi-It)
CH: Vendula Svobodová, Maj: Markéta Hudcová
V3 - Aniczka Gorianowa od Matrioszki CMKU/B/3406/-14/13, 11.7.2013
(Gorian Horodyszcze x Matrioszka Magnus Borzoj)
CH:Joanna Zielonka, Maj: Marta Křapová 
 
V4 - Fair Lady Frajanka CMKU/B/3329/13, 27.7.2013
(Baloo Frajanka x Ch. Era Majove Bohemia)
CH: Karel Pileček, Maj: Karel Pileček
 
mezitřída
V1, CAC - Tahira a.d. Zarenreich VDH/DWZB B 18435, 6.5.2013
(Raskor Kalinow x Maraya a.d. Zarenreich)
CH:Margrit Klug, Maj:Kathrin und Alexander Franz,D  
 
V2, R.CAC, BOS - Ninette de Valois z Bilmy CMKU/B/3308/13, 31.5.2013
(CH Mystical Dark Victor x CH Phaedra Mathilde)
CH: Marcela Pařízková, Maj: Jana Strnadová
 
V3 - Audrey od Kníničské přehrady CMKU/B/3286/13, 30.4.2013
(Lynx Winds From Russia x Uršula Fi-It)
CH: Markéta Hudcová, Maj: Markéta Hudcová
 
třída otevřená
V1, CAC - Samara Majove Bohemia CMKU/B/3207/12/13, 14.6.2012
(Altai vom Tannichtgrund x Era Majove Bohemia)
CH: Marie Veselá, Maj: Kateřina Lejsková
V2, R.CAC Samira Majove Bohemia CMKU/B/3208/12, 14.6.2012
(Ch. Altai vom Tännichtgrund x Ch. Era Majove Bohemia)
CH: Marie Veselá, Maj: Karel Pileček
V3 - Banjie Monteka ČLP/B/2734, 10.10.2008
(Alexander White Čínské hedvábí x Hala z Pogranicza)
Ch:Vopatová Monika,Maj.Alena Vaníková
V4 - Alabama ze Zlatého Lankastru 6.1.2012
(Terence FI-IT x Alix Russuzen)
CH:Šupka Miloslav, Maj: Otakar Václavík
 
ABS - Alessandria Forget Valley CMKU/B/3233/12, 24.8.2012
(CH Stravi A Kind of Magic x CH Phaedra Mathilde)
CH: Dita Poschelova, Maj: Renata Pecková 
 
třída vítězů
V1, CAC - CH Debora z Murky CMKU/B/3166/12, 9.4.2012
(CH Body z Murky x CH Jamarqui Angora)
CH: Miloslava Řeřichová, Maj:Miloslava Řeřichová 
 
třída veteránů
V1, BOV - CH Fina Majove Bohemia CMKU/B/2221/05, 4.2.2005
(C.I.B. Daimon Majove Bohemia x Ch. Yaschima Majove CS)
CH: Marie Veselá, Maj: Karel Pileček
V2 - Ch. Eau De Toilette Silent Enigma CMKU/B/2359/06/09, 3.3.2006
(Rajalinjan Baranovitch x Authoress Silent Enigma)
CH: Marta Křapová, Maj: Marta Křapová
 
ABS - Comthesa de Silent Enigma CMKU/B/2168/04/09, 29.7.2004
(Polongain Griffin x Olympiada Nijinski Ballet)
CH: Marta Křapová, Maj: Martina Kiriláková
 
ABS -VALMIERA z Palatinu Moravia CMKU/B/2313/05/08, 29.10.2005
(Ch. DAIMON Majove Bohemia x PALOMIA z Palatinu Moravia)
CH: Marta Růžičková, Maj:Tomáš Zach