Klubová výstava bez KV KCHaPB Konopiště 11.9.2016

BOB - Evening Star Matrioshka & BOS - Sadko Majove Bohemia

 

Sponzoři KV Konopiště 2016:

Všem sponzorům děkujeme za krásné dary.

Krmivo PROPESKO

Krmino Delikan

Státní zemědělský a intervenční fond

MADETA a.s.

Mládková Alena - CHS z Viňového kvě tu

Soutěž - Dítě a barzoj

Michal Svatoň - 2 roky a třičtvrtě

Max Keltner - 3 roky

Jan Mládek - 4 roky

Denia Sedláková - 4,5 let

Dominik Pileček - 6 let

 

Chortaja Borzaja – Ruský krátkosrstý chrt

Rozhodčí: MUDRA ANTONÍN

Pes - třída otevřená

Buningit Tal Goldbach - V1, CAC, Nejlepší pes, BOS

nar.: 17.9.2014, CHB/29/14

o.: Chris Ayna Biryuchiy Kut,  m.: Expressive Hort Ezhevika

ch. a maj: Cigler Václav

 

Fena - mezitřída

Geran - V1, CAC, Nejlepší fena, BOB

nar.: 5.6.2013, CHB/25/-14/13

o.: Volny Veter, m.: Strelka

ch.: Terehov M.N., maj.: Cigler Václav

 

BARZOJ 

Rozhodčí: NINA NESWADBA

 

Pes - třída štěňat

Abaris Carský Klenot - VN1, Nejlepší pes štěně

nar.: 17.4.2016, CMKU/B/3684/16

o.: Donel Wicari, m.: Bystraja Jaroslawna

ch.: Zimová Denisa, maj.: Čulíková Markéta

 

Pes - třída dorostu

Ischyma Baikal - VN1, Nejlepší pes dorost

nar.: 19.12.2015, VDH DWZB B 18798

o.: Ischyma Vangelis, m.: Ischyma Uhura

ch.: Kirsch Evelyn, maj.: Dick Ute

Ikaros Frajanka - VN2

nar.: 6.3.2016, CMKU/B/3670/16

o.: Valer Majove Bohemia, m.: Nyx Majove Bohemia

ch. a maj.: Pileček Karel     

Edward Balvert’s - VN3

nar.: 22.1.2016, CMKU/B/3646/16

o.: Azart Lubimets Fortuny, m.: Baronka Balvert’s

ch. a maj.: Pokorná Žaneta                            

Chronos Frajanka  - VN4

nar.: 28.2.2016, CMKU/B/3664/16

o.: Sadko Majove Bohemia, m.: Marisa Majove Bohemia iz Belaja Svora

ch. a maj.: Pileček Karel           

Ischyma Banderas - VN

nar.: 19.12.2015, VDH DWZB B 18799

o.: Ischyma Vangelis, m.: Ischyma Uhura

ch.: Kirsch Evelyn, maj.: Dick Ute

 

Pes – třída mladých

Barchat for Frajanka- V1, CAJC

nar.: 16.8.2015, CMKU/B/3636/-15/15

o.: Aleksandrit, m.: Rhapsody Majove Bohemia

ch.: Andreeva Olga, maj.: Pileček Karel

Delon Balvert’s - V2

nar.: 19.6.2015, CMKU/B/3568/15

o.: Azart Lubimets Fortuny, m.: Blackberry Balvert’s

ch.: Pokorná Žaneta, maj.: Hušnerová Petra

 

Derick Balvert’s - ABS

nar.: 19.6.2015, CMKU/B/3569/15

o.: Azart Lubimets Fortuny, m.: Blackberry Balvert’s

ch.: Pokorná Žaneta, maj.: Both Tibor

 

Pes - mezitřída

Warion Majove Bohemia - V1, CAC

nar.: 25.9.2014, CMKU/B/3446/14

o.: Sadko Majove Bohemia, m.: Marisa Majove Bohemia iz Belaja Svora

ch.: Veselá Marie, maj.: Vasilová Martina

 

 Pes - třída otevřená

Aurelii Velvet Majesty - V1, CAC

nar.: 2.5.2014, CMKU/B/3420/14

o.: Scharkow’s Chagajew, m.: Bayana Mraja

ch.: Kiriláková Martina, maj.: Iltisová Zuzana

Donel Wicari - V2, res. CAC

nar.: 27.5.2014, CMKU/B/3428/14

o.: Jerusalem Krylov, m.: Pozytywna Passa Polot

ch.: Vondráčková Zuzana, maj.: Vondráčková Zuzana + Rajzlerová Kateřina

Azart Lubimets Fortuny - V3

nar.: 10.12.2011, CMKU/B/3219/-12/11/13

o.: Kumir iz Razdolia, m.: Kanis Maier Doblest Dusha Poley

ch.: Eremina E.V., maj.: Pokorná Žaneta

Datcha Tabor at Menigma - V4

nar.: 16.8.2009, AK042326011379DA

o.: Aberglyn Ethan at Menigma, m.: Datcha Pchelka

ch.:Knieschke Ingrid, maj.: Monika Szeligova

 

Pes - třída pracovní

Fenomenom Nijinski Ballet - V1, CAC

nar.: 1.3.20112, CLP/B/3152

o.: Jeronimo Primus z Bilmy, m.: Anna Karenina Nijinski Ballet

ch. a maj.: Burianová Lenka

 

Pes - třída vítězů

Sadko Majove Bohemia - V1, CAC, Nejlepší pes, BOS

nar.: 14.6.2012, CMKU/B/3204/12

o.: Altai Von Tännichtgrund, m.: Era Majove Bohemia

ch.: Veselá Marie, maj.: Pileček Karel

 

Casanova Balvert’s - V2, res. CAC

nar.: 18.8.2012, CMKU/B/3236/12/14

o.: Russkiy Azart Kristall Absolute, m.: Estet Classic Basurmanka

ch. a maj.: Pokorná Žaneta

 

Pes - třída veteránů

Bert z Murky - V1, BOV

nar.: 15.3.2006, CMKU/B/2364/06/07

o.: Gradivo z Bilmy, m.: Altamira Moomoon

ch.: Řeřichová Miloslava, maj.: Ulrychová Blanka         


Fena - třída štěňat

Apolenka Dona Zuzia - VN1, Nejlepší fena štěně

nar.: 24.4.2016, CMKU/B/3695/16

o.: Timur Fi-It, m.: Ann Sophie

ch.: Hejtíková Zuzka, maj.: Fialová Dagmar

 

Fena - třída dorostu

Elen Balvert’s - VN1, Nejlepší fena dorost

nar.: 22.1.2016, CMKU/B/3648/16

o.: Azart Lubimets Fortuny, m.: Baronka Balvert’s

ch.: Pokorná Žaneta, maj.: Archmanová Klára

Impreza Frajanka - VN2

nar.: 6.3.2016, CMKU/B/3673/16

o.: Valer Majove Bohemia, m.: Nyx Majove Bohemia

ch.: Pileček Karel, maj.: Řeřichová Miloslava

Elizabetha Balvert’s - VN3

nar.: 22.1.2016, CMKU/B/3649/16

o.: Azart Lubimets Fortuny, m.: Baronka Balvert’s

ch.: Pokorná Žaneta, maj.: Keltnerová Blanka

Churma Frajanka - VN4

nar.: 28.2.2016, CMKU/B/3669/16

o.: Sadko Majove Bohemia, m.: Marisa Majove Bohemia iz Belaja Svora

ch. a maj.: Pileček Karel                                

Iberia Frajanka - VN

nar.: 6.3.2016, CMKU/B/3671/16

o.: Valer Majove Bohemia, m.: Nyx Majove Bohemia

ch.: Pileček Karel, maj.: Lánová Ilona

 

Ellis Balvert’s - ABS

nar.: 22.1.2016, CMKU/B/3656/16

o.: Azart Lubimets Fortuny, m.: Baronka Balvert’s

ch.: Pokorná Žaneta, maj.: Juranová Daniela

 

Emily Balvert’s - ABS

nar.: 22.1.2016, CMKU/B/3651/16

o.: Azart Lubimets Fortuny, m.: Baronka Balvert’s

ch.: Pokorná Žaneta, maj.: Juranová Daniela

 

Fena - třída mladých

Alpha Sarah Katemy - V1, CAJC, BOJ

nar.: 15.3.2015, CMKU/B/3527/15

o.: Ryazan Palantir, m.: Chloé Love Silent Enigma

ch. a maj.: Krejčí Kateřina

Farina z Palatinu Moravia - V2

nar.: 29.5.2015, CMKU/B/3557/15

o.: Marcus Antonius z Bilmy, m.: Borinka z Palatinu Moravia

ch.: Růžičková Marta, maj.: Mládková Alena


Fena - mezitřída

Wasabi Majove Bohemia - V1, CAC

nar.: 25.9.2014, CMKU/B/3451/14

o.: Sadko Majove Bohemia, m.: Marisa Majove Bohemia iz Belaja Svora

ch.: Veselá Marie, maj.: Pileček Karel

Poema z Bilmy - V2, res. CAC

nar.: 27.5.2014, CMKU/B/3533/15

o.: Mystical Dark Victor z Bilmy, m.: Maskova’s Charon

ch.: Pařízková Marcela, maj.: Strnadová Jana

 

Fena - třída otevřená

Evening Star Matrioshka - V1, CAC, BOB

nar.: 7.4.2014, CMKU/B/3415/14

o.: Lynx Winds From Russia, m.: Sonja Fi-It

ch.: Svobodová Vendula, maj.: Pirklová Taťána

Yelena Spirit of the Tsar - V2, res. CAC

nar.: 18.8.2010, CLP/B/3089/13

o.: Izumrud Iz Krylatoi Legendy, m.: Abrakadabra Nijinski Ballet

ch.: Titze Edith, maj.: Burianová Lenka

 

Fena - třída pracovní

Dusha Ochotnika Mraja - V1, CAC

nar.: 25.1.2011, CLP/B/3085

o.: Kudeyar iz Razdolia, m.: Amuri-Pajkos Desszert

ch.: Mrázová Jana, maj.: Fialová Dagmar

 

Fena - třída vítězů

Fair Lady Frajanka - V1, CAC, Nejlepší fena

nar.: 27.7.2013, CMKU/B/3329/13

o.: Baloo Frajanka, m.: Era Majove Bohemia

ch. a maj.: Pileček Karel

 

Fena - třída veteránů

Czarina Cathe z Višňového květu  - V1

nar.: 18.7.2008, CMKU/B/2722/08/10

o.: Charley Balšaja Achota, m.: Audrey Hepburn z Višňového květu

ch.: Voráčková Marie, m: Stuchlá Miroslava

Czernuszka Von Snorlax - V2

nar.: 18.7.2008, CMKU/B/2635/08

o.: Charley Balšaja Achota, m.: Aeshley O’Hara z Višňového květu

ch.: Blanka Joanna Blizman, m: Mládková Alena

 

Za poskytnuté fotografie děkujeme: Věra Dvořáková, Lenka Šímová, Miloslava Pilečková, Markéta Čulíková, Marie Sedláková