Klubová výstava s KV KCHaPB Mladá Boleslav 8.9.2012

rozhodčí: Ing. Radana Marešová / CZ

PSI / MALES
třída štěňat
VP1,Nejlepší štěně pes  Delfis z Murky,CMKU/B/3162/12,9.4.2012
O:Body z Murky,M:Jamarqui Angora
Chov:Miloslava Řeřichová,Maj:Pavlína Pašková
 
třída dorostu
VP1,Nejlepší dorost pes  Azart Lubimets Fortuny,CMKU/B/3219/-12/11,10.12.2011
O:Kumir iz Razdolia,M:Kanis Maier Doblest Dusha Poley
Chov:E.V.Eremina,Maj:Žaneta Pokorná
P2 Instinct Silent Enigma,CMKU/B/3130/12,18.1.2012
O:Angel Of Mine Royal Lily,M:Alessandra Demikát
Chov:Marta Křapová,Maj:P.+K.Tylovi
P3 Midnight Shadow z Bilmy,CMKU/B/3121/12,12.1.2012
O:Kyrov-Bijoux Worth Waiting For,M:Windnsatin Jadus V Coburn
Chov:Marcela Pařízková,Maj:Dita Pöschelová 
 
třída mladých
EX1,CAJC,Klubový vítěz mladých,BOJ  Tyfon Sofena,CMKU/B/3075/,30.6.2011
o:Randall Sofena M: Polaris Sofena
Chov:Antonín Mudra,Maj:Antonín Mudra
 
mezitřída
EX1,CAC Baloo Frajanka,CMKU/B/2974/10,15.10.2010
O:Harmon Majove Bohemia,M:Phaedra Iriska
Chov:Karel Pileček,Maj:Ilona Lanová
VG2 Russkiy Azart Kristall Absolute,CMKU/B/3006/-11/10/12,4.10.2010
O:Russkiy Azart Dagon,M:Borscana Iselin
Chov:Maria Lazareva,Maj:Žaneta Pokorná
 
třída otevřená
EX1,CAC Bishop Highlands Heart,CMKU/B/2857/09/12, 17.11.2009
NEW CLUB CHAMPION KCHaPB 
O:Framus Five Bistkupstwo,M:Feria Fleszy Polot
Chov:Šárka Doležalová,Maj:Šárka Doležalová
 
třída vítězů
EX1,CAC,Klubový vítěz  C.I.B. Gamelan Bistkupstwo,CMKU/B/2757/08/10,18.11.2008
NEW CLUB CHAMPION KCHaPB 
O:Velikij Bonapart iz Razdolia,M:Borscana Wolverine
Chov:Vojtěch Zapletal,Maj:Vojtěch a Ludmila Zapletalovi
EX2  C.I.B. Heveliusz z Pogranicza,CMKU/B/2324/-05/05/07
O:Azeem Variage Gold,M:Ofelia ze Sfory Carycy
Chov:Tekieli Michalina,Maj:Žaneta Pokorná
 
třída veteránů
EX1 Arpád z Murky,CMKU/B/2158/04/07,1.8.2004
O:Gradivo z Bilmy,M:Altamira Moomoon
Chov:Miloslava Řeřichová,Maj:Jana Strnadová
 
 
FENY/FEMALES
 
třída štěňat
VP1,Nejlepší štěně fena  Darja z Murky,CMKU/B/3165/12,9.4.2012
O:Body z Murky,M:Jamarqui Angora
Chov:Miloslava Řeřichová,Maj:Miloslava Řeřichová
 
třída dorostu
VP1,Nejlepší dorost fena  Morgana Le Fay z Bilmy,CMKU/B/3128/12,12.1.2012
O:Kyrov-Bijoux Worth Waiting For,M:Windnsatin Jadus V Coburn
Chov:Marcela Pařízková,Maj:Marcela Pařízková
VP2 Coda Highlands Heart,CMKU/B/3159/12,3.3.2012
O:Baikal Cirhan av Adelrose,M:Feria Fleszy Polot
Chov:Šárka Doležalová,Maj:Vojtěch a Ludmila Zapletalovi
 
třída mladých
EX1,CAJC, Junior club vinner, Casey Frajanka,CMKU/B/3058/11,5.6.2011
O:Bert z Murky,M:Hermiona Majove Bohemia
Chov:Karel Pileček,Maj:Ilona Lanová
 
mezitřída
EX1  Lucrezia Borgia z Bilmy,CMKU/B/3012/11,17.2.2011
O:Ischyma Maxim,M:Ajka z Murky
Chov:Marcela Pařízková,Maj:Jana Strnadová
EX2  Blackberry Balvert´s,CMKU/B/3039/11,3.6.2011
O:Heweliusz z Pogranicza,M:Estet Classic Basurmanka
Chov:Žaneta Pokorná,Maj:Helena Hušnerová 
 
třída otevřená
EX1,CAC  Carmen z Murky,CMKU/B/2651/08,26.3.2008
O:Patriot Sofena,M:Altamira Moomoon
Chov:Miloslava Řeřichová,Maj:Miloslava Řeřichová
EX2  Ze Zahav Krylov,CMKU/B/2942/10,6.3.2010
O:Coburn Meyta Samhain on Fire,M:Uhura Niota Krylov
Chov:Hana Krylová,Maj:Mudr.Pavla Valešová
 
 
třída vítězů
EX1,CAC,Klubový vítěz,BOB  CH.Nyx Majove Bohemia,CMKU/B/2818/09,12.3.2009
NEW CLUB CHAMPION KCHaPB  
O:Daimon Majove Bohemia,M:Ajka z Murky
Chov:Veselá Marie,Maj:Pileček Karel
EX2,Res.CAC  Baltic Icewater Empire Excelent,CMKU/B/2911/10,26.1.2010
O:Excelemt Silent Enigma,M:Terzaika Homierovitch Boldareffchino
Chov:Mgr.Ludmila Ovchiniková,Maj:MVDr.Tereza Hančlová
 
EX3 CH.Rozárka Sofena,CMKU/2687/08,17.5.2008
O: Patriot Sofena M:Elisabet Majove Bohemia
CHov:Antonín Mudra,Maj: Antonín Mudra
 
třída veteránů
EX1,BOV  Ajka z Murky,CMKU/B/2159/04/06,1.8.2004
O:Gradivo z Bilmy,M:Altamira Moomoon
Chov:Miloslava Řeřichová,Maj:Miloslava Řeřichová
 
třída čestná
EX1,Vítěz třídy čestné  Amalia Frajanka,CMKU/B/2864/09,19.11.2009
O:Harmon Majove Bohemia,M:Phaedra Iriska
Chov:Karel Pileček,Maj:Karel Pileček
 
Páry:
Nejkrásnější pár  Arpád z Murky x Lucrecia Borgia z Bilmy
 
Chov.skupina
Nejlepší chov.skupina  Frajanka