Klubové výstavy KCHaPB 2008-1996

2008

3.5.2008 výstaviště Lysá nad Labem – Ing. Radana Marešová (celkem přihlášeno 26 barzojů)

Klubový vítěz mladých: pes – Bronze Shadow Wicari, fena – nebyla

Klubový vítěz: pes – Patriot Sofena (BOB), fena – Hermiona Majove Bohemia

 

3.5.2008 výstaviště Lysá nad Labem – Ing. Leoš Jančík (celkem přihlášeno 24 barzojů)

Nejlepší mladý pes – Bronze Shadow Wicari, fena – Mija Balšaja Achota

Nejlepší pes – Patriot Sofena (BOB), fena – Uljana z Palatinu Moravia

 

2007

4.5.2007 výstaviště Lysá nad Labem – Holmerová Zdena (celkem přihlášeno 28 barzojů)

Klubový vítěz mladých: pes – Zarathustra Nijinski Ballet, fena – Apassionata Nijinski Ballet

Klubový vítěz: pes – D’Arlekin Dream Silent Enigma, fena – Polaris Sofena (BOB)

 

12.5.2007 zámek Kačina – Ing. Petrusová Hana (celkem přihlášeno 20 barzojů)

Nejlepší mladý pes – Bert z Murky, fena – Xtassy Krylov

Nejlepší pes – Zucker Nijinski Ballet (BOB), fena – Zsa Zsa N. B. či Feria Flezsy Polot

 

2006

7.5.2006 výstaviště Lysá nad Labem – Ing. Radana Marešová (celkem přihlášeno 31 barzojů)

Klubový vítěz mladých: pes – Patriot Sofena (BOB), fena – Calina z Kruszelnickiego Dworu

Klubový vítěz: pes – Daimon Majove Bohemia, fena – Rusalka Nijinski Ballet

 

2005

14.5.2005 zámek Kačina – PhDr. M. Guniš (celkem přihlášeno 30 barzojů)

Klubový vítěz mladých: pes – Aktiv z Murky, fena – Unisonáta Nijinski Ballet

Klubový vítěz: pes – Daimon Majove Bohemia (BOB), fena – Olivie Sofena

 

2004

1.5.2004 výstaviště Lysá nad Labem – Růžičková Marta (celkem 25 barzojů)

Klubový vítěz mladých: pes – Demiján Majove Bohemia, fena – Burja Mischenka

Klubový vítěz: pes – Avar Bistkupstwo (BOB), fena – Tse Tse Nijinski Ballet

 

 

2003

23.8.2003 Kladno – Řehánek Petr (celkem přihlášeno 11 barzojů)

Klubový vítěz mladých: pes – Galileo Galilei z Bilmy (BOB), fena – nebyla

Klubový vítěz: pes – Avar Bistkupstwo, fena – Nikita Sofena

Ruský krátkosrstý chrt: pes KV, BOB: Serdechny od Valika

(Pozn. v květnu pořádal KCHaPB speciální výstavu chrtů v Lysé n. L., přihlášeno 50 barzojů, rozhodčí: D.L. Faure – Francie, VSV pes: Orel des Princes de Kazan,  VSV fena a BOB: Luisa Sofena)

 

2002

  

4.5.2002 výstaviště Lysá nad Labem – PhDr. Mojžíš (celkem 19 barzojů)

Klubový vítěz mladých: pes – Avar Bistkupstwo, fena – nebyla

Klubový vítěz: pes – Ingo Sofena (BOB), fena – Luisa Sofena

 

2001

Datum? výstaviště Lysá nad Labem – Růžičková Marta (celkem přihlášeno 43 barzojů)

Klubový vítěz mladých: pes – Rotschild Nijinski Ballet, fena – Djarmila aus d. Zarenreich

Klubový vítěz: pes – Aegir z Bilmy (BOB), fena – Jazba Sofena

 

2000

7.5.2000 výstaviště Lysá nad Labem – Holmerová Zdena (celkem přihlášeno 43 barzojů)

Klubový vítěz mladých: pes – Pierot Nijinski Ballet, fena – Alexandra ze Silva Taroucca

Klubový vítěz: pes – Jazdagard Sofena, fena – Olympiada Nijinski Ballet (BOB)

 

1999

9.5.1999 výstaviště Lysá nad Labem – Bouček František (celkem přihlášeno 28 barzojů)

Klubový vítěz mladých: pes – Jazdagard Sofena, fena – Jazba Sofena

Klubový vítěz: pes – Black Sofena z Lojzova Hřebčína (BOB), fena – Mona Lisa Nijinski

 

1998

10.5.1998 výstaviště Lysá nad Labem – JUDr. Kocourek (celkem přihlášeno 39 barzojů)

Klubový vítěz mladých: pes – Aegir z Bilmy, fena – Imzadza Black Sofena

Klubový vítěz: pes – Ginsberg Leyton, fena – Internationala Nijinski (BOB)

 

1997

11.5.1997 Lysá nad Labem – Ing. Petrusová Hana (celkem přihlášeno 10 barzojů)

Klubový vítěz mladých: pes – Iljitch Vladimir Leyton, fena – Cherie Sofena

Klubový vítěz: pes – Celliny Leyton (BOB), fena – Golubka Barzet

 

1996

25.5.1996 Nymburk – Libuše Ubrová (celkem přihlášeno 35 barzojů)

Klubový vítěz mladých: pes – Lancaster Nijinski (BOB), fena – Greisi Vlčí Stopa

Klubový vítěz: pes – Blagovest, fena – Internationala Nijinski