Speciální výstava chrtů Mladá Boleslav 12.5.2012

 

MALES

třída štěňat / BABY CL.

1.       VP-1 AZART Ljubimez Fortuni,(v řízení),10.12.2011

o:Kumir iz Razdolia,m:Kanis Majer Doblest Dusha Polej

ch.E.B.Epemina,maj.Žaneta Pokorná

2.       ABS MIDNIGHT SHADOW z Bilmy,CMKU/B/3121/12,12.1.2012

o:Kyrov-Bijoux Worth Waiting For,m:WindnSatin Jadus V Coburn

ch.Marcela Pařízková,maj.Dita Pöschelová

třída dorostu / PUPPY CL. 

3.       VP1 BULGAKOV MIKHAIL Krylov,CMKU/BA/3080/11,1.9.2011

o:X files Krylov,m:Yeudit Krylov

ch.Hana Krylová,maj.Hana Krylová+Milada Sedláčková

třída mladých / JUNIOR CL.

4.       ABS BREEZE of the North Matrioshka,CMKU/B/3003/11,9.1.2011

o:Lynx Winds From Russia,m:Lynx Scarlet Pimpernel

ch.Vendula Svobodová,maj.Michal Mazánek

5.       ABS CORNEL Frajanka,CMKU/B/3056/11,5.6.2011

o:Bert z Murky,m:Hermiona Majove Bohemia

ch.Karel Pileček,maj.Věra Neubauerová

6.       EX1, CAJC CHUCK N´ROLL Silent Enigma,CMKU/B/3032/11,1.4.2011

o:Zarathustra Nijinski Ballet,m:Eau de Toilette Silent Enigma

ch.Marta Křapová,maj.Martina Krauterová

7.       ABS TORNÁDO Sofena,CMKU/B/3073/11,30.6.2011

o:Randall Sofena,m:Polaris Sofena

ch.Antonín Mudra,maj:Pavlína a Karel Tylovi

mezitřída / INTERM. CL.

8.       EX1, CAC BALOO Frajanka,CMKU/B/2974/10,15.10.2010

o:Harmon Majove Bohemia,m:Phaedra Iriska

ch.Karel Pileček,maj.Ilona Lánová

třída otevřená / OPEN CL.

9.       ABS AMUR Tiger Ussury Empire Excellent,CMKU/B/2772/09,23.1.2009

o:Excellent Silent Enigma,m:Terzaika Homierovitch Boldareffchino

ch.Ing.Ludmila Ovchiniková,maj.Ing.Ludmila Ovchiniková

10.   EX2, res. CAC BISHOP Highlands Heart,CMKU/B/2857/09,17.11.2009

o:Framus Five Bistkupstwo,m:Feria Fleszy Polot

ch.Šárka Doležalová,maj.Doležalovi

11.   EX1, CAC, VSV  COBURN Meyta Samhain On Fire,CMKU/B/2785/-09/08/09,1.4.2008

o:Meyta Marche du Monde,m:Fusilier fan danzer at Coburn

ch.Pat Shaw/Laura Hyat,maj.Hana Krylová

12.   ABS CHALJAPIN z Bilmy,CMKU/B/2262/05,12.6.2005

o:Ischyma Carat,m:Cordova Fabrege

ch.Marcela Pařízková,maj.Karel Darebný

13.   ABS INDEPENDENT z Bilmy,CMKU/B/2696/08/10,24.6.2008

o:Chagal z Bilmy,m:Secret Garden Rachel

ch.Marcela Pařízková,maj.Marcela Pařízková

14.   VG3 TIMUR Fi-It,CLP/B/2789,14.2.2009

o:JR.Yoram Balšaja achota,m:Conie Balšaja achota

ch.Jitka Šírová,maj. Věra Hejtíková

15.   ABS ZAPHOD BEEBLEBROX Krylov,CMKU/B/2935/10,6.5.2010

o:Coburn Meyta Samhain On Fire,m:Uhura Niota Krylov

ch:Hana Krylová,maj.Darja Mikulová

třída vítězů / WINNER CL.

16.   EX1, CAC ALLPERI Highlands Heart,CMKU/B/3619/08/10,16.3.2008

o:Czar Cara Polot,m:Feria Fleszy Polot

ch.Šárka Řezáčová,maj.Petr Chocholoušek

17.   EX3 AMOCCO Highlands Heart,CMKU/B/2621/08,16.3.2008

o:Czar Cara Polot,m:Feria Fleszy Polot

ch.Šárka Řezáčová,maj.Zuzana Hejtíková

18.   EX2, res. CAC GAMELAN Bistkupstwo,CMKU/B/2757/08,18.11.2008

o:Velikij Bonapart iz Razdolia,m:Borscana Wolverine

ch.Vojtěch Zapletal,maj. Ludmila a Vojtěch Zapletalovi

19.   VG4 RUSSKIY Azart Kristall Absolute,CMKU/B/3006/-11/10,4.10.2010

o:Russkiy Azart Dagon,m:Borscana Iselin

ch.Maria Lazareva,maj.Žaneta Pokorná

třída čestná / HONOUR CL.

20.   EX1 FRAMUS Five Bistkupstwo,CMKU/B/2564/07/09,9.8.2007

o:Velikij Bonapart iz Razdolia,m:Apurva Bistkupstwo

ch.Vojtěch Zapletal,maj.Doležalovi

21.   EX2 HERMES z Pogranicza,CMKU/B/2298/-05/04/07,7.4.2005

o:Azzem Variage Gold,m:Ofelia ze Sfory Carycy

ch.M.Tekieli,maj.Žaneta Pokorná

 

FEMALES

třída štěňat / BABY CL.

22.   VP1 MARIA MAGDALENA z Bilmy,CMKU/B/3124/12,12.1.2012

o:Kyrov-Bijoux Worth Waiting For,m:WindnSatin Jadus V Coburn

ch.Marcela Pařízková,maj.Marcela Pařízková

23.   ABS MORGANA LE FAY z Bilmy,CMKU/B/3128/12,12.1.2012

o:Kyrov-Bijoux Worth Waiting For,m:WindnSatin Jadus V Coburn

ch.Marcela Pařízková,maj.Marcela Pařízková

třída mladých / PUPPY CL.

24.   EX2  ANN Sophie,CMKU/B/3160/-12/11,2.7.2011

o:Capitan Harlock,m:Bava iz Tsnyanskoi Ohoty

ch.Alina Triscornia,maj.Zuzana Hejtíková

25.   EX1, CAJC, BOB  CAIRA CASTA Wicari,CMKU/B/3041/11,16.4.2011

o:Framus Five Bistkupstwo,m:Calina z Kruszelnickiego Dworu

ch.Zuzana Vondráčková,maj.Zuzana Vondráčková

26.   VG3  CASEY Frajanka,CMKU/B/3058/11,5.6.2011

o:Bert z Murky,m:Hermiona Majove Bohemia

ch.Karel Pileček,maj.Ilona Lánová

27.   VG4  LUCREZIA BORGIA z Bilmy,CMKU/B/3012/11,17.2.2011

o:Ischyma Maxim,m:Ajka z Murky

ch.Marcela Pařízková,maj.Jana Strnadová

mezitřída / INTERM. CL.

28.   xxx BALETKA Frajanka,CMKU/B/2978/10,15.10.2010

o:Harmon Majove Bohemia,m:Phaedra Iriska

ch.Karel Pileček,maj.Marcela Pařízková

třída otevřená / OPEN CL.

29.   ABS  AURORA Borealis Empire Excellent,CMKU/B/2782/09

o:Excellent Silent Enigma,m:Terzaika Homierovitch Boldareffchino

ch.Ing.Ludmila Ovchiniková,maj.Ing.Ludmila Ovchiniková

30.   ABS  BALTIC ICEWATER Empire Excellent,CMKU/B/2911/10,26.1.2010

o:Excelent Silent Enigma,m:Terzaika Homierovitch Boldareffchino

ch.Mgr.Ludmila Ovchiniková,maj.MVDr.Tereza Hančlová

31.   EX2  CASSIA Mischenka,CMKU/B/2931/10,16.4.2010

o:Bronze Shadow Wicari,maj.Bylinka Mischenka

ch.Věra Dvořáková,maj.Zuzana Vondráčková

32.   ABS  C´SNOWFLAKE z Višňového květu,CMKU/B/2721/08,18.7.2008

o:Charley Balšaja achota,m:Audrey Hepburn z Višňového květu

ch.Marie Voráčková,maj.Petra Ilchmanová

33.   EX1, CAC, VSV  HATCHEPSUT Bistkupstwo,CMKU/B/2769/08/10,30.11.2008

o:Solovyev Lichnij Podarok dlja Contra Lege,m:Apurva Bistkupstwo

ch.Vojtěch Zapletal,maj.Chocholoučkovi a Zapletalovi

34.   VG ZZ TOP Krylov,CMKU/B/2945/10,6.5.2010

o:Coburn Meyta Samhain On Fire,m:Uhura Niota Krylov

ch:Hana Krylová,maj.Hana Krylová

třída vítězů / WINNER CL.

35.   EX2, res. CAC  HANACZKA Bistkupstwo,CMKU/B/2767/08,30.11.2008

o:Solovyev Lichnij Podarok dlja Contra Lege,m:Apurva Bistkupstwo

ch.Vojtěch Zapletal,maj.Ludmila a Vojtěch Zapletalovi

36.   EX4  ESTET Clasicc Basurmanka,CMKU/B/2845/-09/08/10,13.6.2008

o:Sanhawke Velimir,m:Estet Classic Sonata in Moon Light

ch.Olga Gorbatšjova,maj.Žaneta Pokorná

37.   EX3  NYX Majove Bohemia,CMKU/B/2818/09,12.3.2009

o:Daimon Majove Bohemia,m:Ajka z Murky

ch.Marie Veselá,maj.Marie Veselá

38.   ABS  POZYTYWNA PASSA Polot,CMKU/B/2955/-10/09,10.8.2009

o:Donskoi Borietz,m:Wisniowa Wizja Polot

ch.Wieslawa Misterka,maj.Zuzana Vondráčková

39.   EX1, CAC  TEINE Seabury Walk on Water,CMKU/B/3103/-11/08,3.2.2008

o:Teine Katz Night Moves,m:Seabury´s Star Gazer

ch.Jim Sillers,maj.Petr  Chocholoušek

třída čestná / HONOUR CL.

40.   EX2  TASHA z Moskevského chovu,CLP/B/2282,16.9.2005

o:Alladin Variage Golg,m:Zaganhar Epyra

ch.František Pařík,maj.Zuzana Hejtíková

41.   EX1  AKIRA Nevasca,CMKU/B/2460/06,8.10.2006

o:Cashmere Bistkupstwo,m:Bystra Mischenka

ch.Marie Králíková,maj.Věra Hejtíková